Czy wiesz, że aktualna sytuacja związana z koronawirusem to globalna operacja wymierzona przeciwko ludności cywilnej?

Celem jest wyeliminowanie prywatnej inicjatywy przedsiębiorczej, doprowadzenie do bezrobocia całego sektora prywatnego i uzależnienie wszystkich od międzynarodowych korporacji oraz państwa socjalnego.

Efektem będzie chaos, głód, terror i totalne zniewolenie ludzkości.

Czy wiesz, że 6 tygodni przed rozpoczęciem epidemii przeprowadzono globalne ćwiczenie pandemiczne, tj. dokładną symulację oraz skoordynowane ćwiczenia z udziałem przedstawicieli mediów, świata polityki, nauki, światowych organizacji publicznych, wojska oraz innych służb mundurowych?

Nie wierzysz? - Możesz to sprawdzić! - Wejdź na stronę www.centerforhealthsecurity.org/event201/

Czy wiesz, że funkcjonuje globalny program cyfrowej identyfikacji ludności wdrażany przy użyciu szczepień? Zgodnie z aktualnym statusem na świecie pozostaje już tylko 1,1 miliarda ludzi nie objętych tym programem.

Nie wierzysz? - To też możesz sprawdzić! - Wejdź na stronę www.id2020.org

Czy wiesz, że Polska nie jest suwerennym państwem tylko amerykańską korporacją zarejestrowaną w Nowym Jorku? Sam Morawiecki powiedział już kiedyś publicznie w TVP, że "Polska jest krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy". Będąc jej obywatelem jesteś pracownikiem firmy.

Nie wierzysz? - Wszystko jest do sprawdzenia! - Wejdź i sprawdź dokumentację www.sec.gov/edgar/searchedgar/companysearch.html

Numer rejestracji Polski to 0000079312 - wpisz w polu "Fast Search" i kliknij SEARCH

W TV o tym się nie mówi! - Zastanawiasz się dlaczego?

Bo to jest prawda, a telewizja do tego nie służy.

Świat stoi otworem - informacja jest na wyciągniecie dłoni. Powyższe strony internetowe to oficjalne kanały informacyjne światowych organizacji oraz rządowej strony naszego "sojusznika" USA(w sumie bardziej pasowałyby okupanta) - to nie są żadne alternatywne, niezależne media.

Oczywiście jeśli Twoja znajomość angielskiego nie pozwala na zapoznanie się z treściami powyższych serwisów zawsze możesz użyć translatora google.

Witajcie serdecznie w przestrzeni mojej rzeczywistości

Tags: desiderata dezyderata

Nadszedł czas by wyjść z cienia. Rzeczywistość w której żyję budzi mój sprzeciw. Fakty które do mnie docierają sprawiają, że nie mogę sobie dłużej pozwolić na bezczynność i milczenie w oczekiwaniu na rozwój sytuacji. W myśl słów Edmunda Burke "Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili".

Ten blog to będzie moja przestrzeń, gdzie będę mógł swobodnie wyrażać moje myśli, przedstawiać mój system wartości, dzielić się moimi refleksjami. Nie zamierzam się tą przestrzenią z nikim dzielić, dlatego nie będzie tu możliwości komentowania moich wpisów. Nie każdy musi się zgadzać z treściami tu zawartymi, ale to nie powód żeby bojkotować mój przekaz lub odwracać uwagę od meritum niepotrzebną dyskusją, zwykłym trollowaniem lub szerzeniem dezinformacji.

Trzeba uświadomić sobie i zrozumieć, że żyjemy w czasach upadłych autorytetów, a mass media głównego ścieku działają w myśl słów Goebbelsa - "Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą". Ponadto szeroko pojęta przestrzeń publiczna jest przeładowana informacjami, które obiektywnie są po prostu nieistotne, niepotrzebne i wykorzystywane jedynie do odwrócenia uwagi od rzeczy i spraw ważnych oraz zasadniczych lub służą do wywoływania określonych emocji czy reakcji u odbiorcy.

Trzeba rozpowszechniać rzetelne, ważne informacje, dzielić się przemyśleniami i można liczyć tylko na niezależne źródła oraz indywidualnych informatorów, mentorów czy też prowokatorów, ponieważ próżno oczekiwać wartościowego przekazu płynącego z mass mediów głównego ścieku.